TRAVESTİLER VE ANTALYA TATİLİ

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travestileri Bundan bir kaç yıl önce ailemle birlikte Antalya’ya tatile gitmeye karar verdik. Hazırlandık ve tüm aile bir arabaya doluşup Antalya’ya doğru yola çıktık. Herşey normal seyrinde ilerliyordu.

Normalde annem her tatile çıktığımızda daha evden çıkmadan söylenmeye başlar. her şeyi eksiksiz olsun ister biz iki kardeşi ve babamı doğduğuna pişman eder ama bu kez annem bile konuşmuyordu her şey o kadar iyi gidiyorduki bir ara kardeşimle bir birimize bakıp bu kadar normal olan tatilimizin başlangıcına şaşırdık. Antalya’ya varmıştık ve otelimize yerleştik. daha sonra odadan inip tüm aile yemeğimizi yedik. Zaten otele vardığımızda akşam olmuştu ve fazlasıyla yorulmuştuk. Yemekten sonra hepimiz odalarımıza çıkıp yatalım diye karar verdik. Anne ve babamın odası bizim odamızdan iki üç oda sonraydı. herkes odasına çekildi. Bende odanın balkonuna çıkıp biraz dışarda oturmak istedim. Sonra kardeşim geldi yanıma annler uyumuştur hadi biz çıkıp biraz gezelim dedi.

Benimde hiç erkenden yatasım yoktu zaten sonuçta buraya gezip eğlenmeye gelmiştim neden errkenden yatacaktım ki. Kardeşime olur çıkıp gezelim bir yerleri dedim ve otelden çıktık. Antalya’nın merkezine geldik ve burada bir kafeye oturduk. Zaten herşey bundan sonra başladı ya. Yan masamıza aşırı bakımlı bir kadın gelip oturdu ve birkaç dakika sonra arkasını dönüp kardeşime benim için yanındaki kız arkadaşınmı diye sordu. Bizde kardeşiz deyince kadın direk masamıza oturdu. Kardeşimle ve benimle tanıştı derken bize Antalya Travestisi olduğunu söyledi. Antalya Travestileri bu kafeye takılırlardedi. biz kardeşimle şok olmuştuk öylesine bulup gelip oturduğumuz kafede masamıza bir Antalya Travesti gelip oturmuştu ve bize diğer Antalya Travestileri de burada çalışır diyordu. kardeşimle buradan hemen çıkmalıyız diye düşünürken masamızdaki Antalya Travesti başka bir arkadaşını daha masamıza çağırdı. Diğer Antalya Travesti bir ara kardeşime hangimizi istersin falan diye soruyorlardı. biz bir an önce oradan kaçmanın çabası içerisindeyken arka masamızda bir anda çok büyük bir kavga çıktı. kavga Antalya Travestileri arasında çıkmış sanırım ve bu esnada bir silah patlama sesi geldi yerde kanlar içinde yatan bir garson gecenin sonu tabiki karakol ve babam. O gece abamızdan yediğimiz fırçayı sanırım şu yaşımıza kadar hiç yememiştik.