YEMEKHANE DIŞINDA ANTALYA TRAVESTİ

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travesti Yemekhane dışında çıkan bir tartışma kısa sürede büyüyerek kavga çıkmasına sebep oldu. Taraflardan biri Antalya travestilerinden olan Antalya travesti Sevda idi. Sevda Antalya travestileri ile arası iyi olan ve sözü geçen bir Antalya travesti idi. Biz kavgayı ayırmak için dışarı çıktık ve ortamı sakinleştirmek için araya girdik. Bu sırada siyah lüks bir araba yanaştı ve içinden üç kişi indi. Antalya travestileri Spor yaptıkları ve kondisyonlarının yerinde olduğu apaçık ortadaydı. Antalya travesti Arabadan inenleri görünce birdenbire kavga büyüyecekmiş hissine kapıldım. Ortamın harareti yükselmiş ve iyice kalabalık olmaya başlamıştı.

Antalya travestileri Sevda’yı savunmak uğruna her şeyi göze alırlardı.
Bu sırada Antalya travesti Sevda telefonla uzun bir görüşme yapıyor ve konuşurken de yerinde duramıyor hızlı adımlarla volta atıyor, önündeki insanlara omuz atıp sürekli çevresindeki insanlara sataşıyordu. Antalya travestileri Bir anda büyük bir çığlık koptu ve kaçan birinin elinde ucundan kan damlayan bir bıçak belirginleşti. Antalya travesti Sevda bacağında kıpkırmızı kan lekesini fark edene kadar vurulduğunu anlamamıştı. Antalya travesti Yaranın henüz sıcak olmasından dolayı acı hissetmiyor hala insanlara sataşmaya devam ediyordu. Derken birden ortalık karıştı ve Antalya travestileri Sevda’nın vurulduğunu anladıkları anda büyük bir kavga çıkarıp herkesi dövdüler. Polis olaya son anda müdahale etmiş ve kalabalığı dağıtmıştı. Ambulans sirenleri açık bir şekilde Antalya travesti Sevda’yı hastaneye götürmek için olay yerine geldi. Antalya travestileri Hastane de ise olaylar henüz bitmemiş ve orda daha büyük kalabalık bir gurup toplanmaya başlamıştı. Antalya travestileri artık daha da öfkeliydi ve gerekirse tüm Antalya travestileri oraya gelecekti. Antalya travesti olmak da bunu gerektirirdi. Birlik ve beraberlik çok önemliydi ve Antalya travesti dayanışması her zaman üstün gelmişti. En ufak bir olayda bile hemen toplanırlar ve birbirlerine destek olurlardı. İlk başlarda bu duruma çok şaşırmıştım fakat zamanla bu durum artık bana yabancı gelmiyordu. Çünkü bu küçük topluluğun birbirlerinden başka kimseleri yoktu.
Neyse ki kalabalık bir Antalya travesti grubu kavga çıkmasını engellemiş ve hastanede olan hastalar herhangi bir tehlike altında kalmamışlardı. Hareketli geçen o günün ardından polis geniş çaplı bir araştırma yaparak birçok gözaltı yapmış ve çok sayıda silah ele geçirmişti.