TEMİZLİK İŞLERİ VE ANTALYA TRAVESTİ

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Özel bir hastanenin temizlik işlerinden sorumlu yirmi yaşında genç bir delikanlıyım. Hastane temizliği zor bir meslek olmasının yanı sıra benim için aslında bir o kadar da eğlence dolu bir iş. Antalya travestileri
Geçen hafta perşembe günü ameliyathaneye temizlik için girdim ve içeride sedyede uzanan bir Antalya travesti gördüm. Narkozun etkisinde yarı baygın bir şekilde sayıklıyor ve başından geçen olayları birer birer anlatıyordu. Kahkahalar atıyor sonra birden durup ağlamaya başlıyordu. Antalya travesti Hem de hıçkıra hıçkıra. Görseniz sanki etinden bir parça kopartmışlar gibi bağırarak ağlıyordu. Neden ordaydı ya da bana neden ameliyathane de bir Antalya travesti’nin olduğu söylenmemişti anlam veremiyordum. Yavaş yavaş cesaretimi toplayıp Antalya travesti’nin yanına doğru yürümeye başladım. Antalya travestileri Attığım her adımda içimi saran bir ürperti baş göstermeye ve beni tedirgin etmeye başladı. Çünkü o hem narkozun etkisinde hem de bir Antalya travesti idi. Yanına gittiğimde beni müşterisi sanıp ücret peşin canım demesi ve ardından kalçamı yeni yaptırdım.

Antalya travestileri Nasıl olmuş beğendin mi? diye sorduğu soru karşısında cevapsız kalmam onu kızdırmış olmalı ki sonunda bana sesini yükselterek sana diyorum beni başka Antalya travestileri ile karıştırma ben Antalya travestileri gibi değilim dedi. On beş saniye sessiz kaldıktan sonra içeriye bir hemşire girdi ve bana hala narkozda mı diye soru sordu. Antalya travesti Ben de ne bileyim ben sadece bu hastanede çalışan bir temizlik görevlisiyim ayrıca bana bu ameliyathanenin temizlenmesi gerektiği söylenmişti ama burada bir hasta var. Bu bilgi bana neden verilmedi? diye sordum hemşireye. Antalya travestileri Bana verdiği cevap çok şaşırtıcıydı. Tama işte sende temizle ameliyathanede Antalya travestileri’nin gülü Selin var seni rahatsız etmez hatta istersen onu da temizleyebilirsin dedi. Acaba dalga mı geçiyordu. Ben geç olmadan işimin başına geçtim ve ameliyathanenin tertemiz olması için bir kova su ve temizlik malzemeleri getirdim. Yerleri temizledim, masaları sildim ve çöpleri dışarı çıkardım. Sedye örtüsünü değiştirmek için Antalya travestiyi sedyeden kaldırmam gerekiyordu ama tek başıma yapamayacağımın farkındaydım. Yardım istemek için dışarı çıktım fakat kimden yardım istesem içeride bir Antalya travesti olduğu için hiç kimse yardım etmiyordu. Çünkü herkes Antalya travestileri ile aynı odada bulunmak istemiyorlardı. Ben de geri döndüm ve odadan içeri girdiğimde Antalya travestinin sedyeden kalkıp tüm ameliyathaneyi temizlediğini gördüm. Antalya travestileri meğer baya hamartlarmış.