ÇİÇEKÇİ ANTALYA TRAVESTİLERİ

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya travesti Her zamanki gibi çiçekçiler pazarından en güzel çiçekleri alıp sepetime doldurdum ve satmak için yola koyuldum. Düzenli olarak satış yaptığım yerde tezgahımı kurdum ve çiçeklerimi sergilemeye başladım. Antalya travestileri Genç bir çift geçerken delikanlıya “Almaz mısın sevdiğine güzel bir demet çiçek.” diye seslendim ve çevirdim hemen yolarını. İlk satışımı yapmıştım ve güzel de kar etmiştim. Günüm güzel başlamıştı ve bereketli olacağına emindim, derken hemen ardına ikinci satış, üçüncü satış, dördüncü satış… Daha sepetim doluydu ama ben satıp kazanmam gerekeni fazlasıyla kazanmıştım. Bugün kısmetim açıktı ve daha akşama çok vardı güzel para kazanacaktım. Antalya travestileri
Bir anda tezgahımın yanına birkaç tane Antalya travestileri gelip beklemeye başladı ve benim satışlarım durdu. Antalya travesti Yoldan geçen çiftlere sesleniyorum fakat yanımda bekleyen Antalya Travestileri olduğu için kimse yanaşmıyor benden çiçek almıyordu.

Antalya travestileri Bu durum canımı çok sıkmıştı. Bir araba yanaştı ve Antalya Travestileri bu arabaya binip gitti. Travestiler gider gitmez bir müşteri geldi ve “Sevgilime çiçek almak istiyorum. Bana güzel bir buket hazırlar mısın?” dedi ve parasını verdi. Yine işler yoluna girmiş ve satış yapabiliyordum. Aradan birkaç saat geçtikten sonra Antalya travestileri tekrar geldiler ve tezgahımın yanında durup yoldan geçen arabalara sataşmaya başladılar. Onlar buradayken benim satış yapabilmemin imkânı yoktu. Bu duruma sinirlenmeye başladım. Yine bir araba yanaştı ve Antalya travestileri arabaya binip gitti ama benim sevinmeye fırsatım olmadı maalesef. Antalya travestileri Çünkü hemen ardından tek başına bir tane Antalya Travesti geldi. Antalya travesti Resmen benim tezgahımı kurduğum kaldırımı randevu evine çevirmişler benim işimi baltalıyorlardı. Başka bir kaldırıma gitmeyi düşündüm ama bunu da yapamazdım çünkü tüm kaldırımlar ya tutulmuş ya da sürekli zabıtalar tarafından baskın yapılıyordu. Tek çarem Antalya travestilerini buradan göndermekti. Bir an gözümü kararttım sonuçta bu benim ekmek paramdı bu iş benim ve bu kaldırım benim her gün gelip satış yaptığım yerdi beni burada herkes tanırdı. Şimdi meydanı onlara bırakamazdım. Öncelikle tezgahımın yanında durup arabalara laf atan Antalya Travestiyi kibarca uyardım fakat bu dilden anlayacak insanlar değillerdi. Bir andan kavga çıktı nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde sanki Antalya’nın tüm travestileri benim tezgahımın başına toplanmışlardı. Çevredeki kavgayı gören esnaflar yardıma koştular beni travestilerin ellerinden aldılar ve polisi çağırdılar. Hep birlikte karakola gittik ve ardından beni serbest bıraktılar. Travestileri daha sonrasında kaldırımımda hiç görmedim.