NANKÖR ANTALYA TRAVESTİ

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travestileri arasında oldukça yaygın olan madde kullanımını en aza indirgemek ve hatta tamamen yok etmek için elimden geleni yapmaktayım.Yardım edebileceğimi düşündüğüm kişilere de elimden geleni yapmaktayım.. Her zaman olduğu gibi yardım edeceğim ama bunlar artık Antalya Travesti olmayacak.Neden se ekmeğimin tuzu mu yok suyumu yok Kimin elinden tuttuysam ayağa kalkınca ilk beni Mikmeye kalktı… Ama bilmiyorlar ki o elinden tutup zirve ye Çıkardıklarımı Zirve de Mikip uçurumdan atabilirim de.

LARA TRAVESTİLERİ

Lara travesti kızlar ise tamamen değişiktir.Kendini geliştirme yönünde her hangi bir girişimde bulunmazlar.Antalya nın en Naif Travesti si Yaümur Derin tamamen farklı bir Fizikte olup diğerlerinden kolayca ayırt edilebilmektedir.
Vip Shemale Heves Güzel ile olan Arkadaşlıkları ise Engebeli olarak devam etmektedir.Antalya Konyaaltı Travesti Irmak ise Tamamen farklı bir sektöre el atmış durumda. Dijital Pazarlama nın Nimetlerinden her türlü yararlanmak isteyen ve Travesti ortamından uzaklaşma çabaları takdire şayan bir Antalya Travesti olan Irmak Atasor Hayatın ona getirdiği fırsatları son derece dikkatli kullanmaktadır.

Lara Travesti Ronya ise Altına olan düşkünlüğü ile bilinmektedir. Lara Kundu ve Aksu bölgesinin Himayesinde barındıran Antalya Lara travestileri ne Hayatlarında başarılar Dileriz.