DEVİN

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travesti Hem güzelilği hem de fiziksel özellikleri ile normal kadınları geçin mankenleri bile kıskandıran şahane bir travestiyim. Kadınların sizlere sunamayacağı en özel hazları benim yatağımda benim bedenimde doyasıya yaşayabilirsiniz.Antalya travestileri Yatakta harikalar yapmayı seven, işini gerçek anlamda zevkle ve istekle yapan kesinlikle memnun kalacağınız ve tekrar, tekrar yeniden görüşmek isteyeceğiniz sıradışı bir antalya travesti partnerim.
Hem kendi yerimde hem de uygun şartlar olursa otellerde görüşme yapıyorum.

Antalya Travesti Yukarıda da belirttiğim gibi hem aktif hem pasif olabilme özelliğim sayesinde değişik fantazilere de uyum sağlayabiliyorum, aradığınız bir Antalya sahibe travesti ise bana gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz, yeni kölelere ihtiyacım var.

Antalya travestileri Aynı anda boşalmayı seviyorum, tabi zevkime uygun erkekler olursa, eşiniz yada sevgilinizi de kapıp bana gelebilirsiniz benimde erkek arkadışım var birlikte gruba gireriz, inanılmaz zevkleri doyasıya yaşayabiliriz.

İlişkide bulunduğum erkekleri divane etme özelliğine sahip bir travesti escort olduğumu zevk ve heves ile striptiz yaparak karşınızda soyunmaya başladığımda fark edeceksiniz. Ben aşk oyunlarını ve delice sex fantezilerini gerçekleştirmeyi seven korkusuz bir Şarampol Caddesi travesti partnerim.Antalya travestileri Merhaba azgın beyler, hem aktif hem pasif olabilen güzeloba travesti arayan beyler için sizlerin zevkine sunmuş olduğum fotoğraflar bire bir bana ait olup, yanıma geldiğinizde güzelliğim ve seksiliğimi gördüğünüzde beni çok beğeneceğinizi ve bir an önce bana sahip olmak için acele edeceğinize kesinlikle eminim, hem güzelliğime hem de yatakta siz değerli Antalya’ lı beylere sunacağım (hem aktif hem pasif olabiliyorum) özel zevk dolu hizmetlerimin kalitesine fazlasıyla güveniyorum.Siz kaliteden anlayan zevk sahibi çapkın beyleri kendi yerimde gerçek anlamda zevk alarak ağırlıyorum, özel durumlarda istek olursa otellerde de görüşme yapabilirim. Fotoğraflarıma dikkatlice baktıysanız bir kadından farkım yoktur, hem sesim hem güzelliğimle en güzel kadınlardan bile tatlı ve bakımlıyım.