BAHAR

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travestileri Bir travesti cinsel sağlığını koruması için öncellikle iyi beslenmeli ve sağlığına dikkat etmesi gerekir. Antalya travesti İlişkiye girecek olan kişi sağlıklı olup olmadığını bilmesi gerekir aksi takdirde ciddi sağlık sorunları aça bilir.

Travestilerde idrar yolu enfeksiyon riskini azaltmak için cinsel ilişkiden sonra mesanenin boşaltılması gerekir. Travestiler ilişkiye girdiğinde karşı tarafın herhangi bir sorunu olup olmadığını veya bir hastalığı olup olmadığını doktor kontrolüne girmesi lazım. Antalya travestileri Günümüzde hastanelerde bunların kontrolleri olup belli bir sağlık problemleri olan kişilere tedavi uyguluyorlar. Antalya travesti Bunlardan farklı prezervatif veya kondom kullana bilir erkekler ve bu hastalık olup olmadığını bilmeyenler için en iyi tavsiyedir. Bu hastalık sadece tek taraflı olmaya bilir bazen kadınlar da vardır.

Antalya travestileri Böyle bir durumda prezervatif kullanabilir karşı cins ve buda bayanlarda oluşan hastalığın erkeklere bulaşmamasını sağlar. Antalya travesti Bir kadının cinsellik sağlığını korunması için sigara kullanmaması lazım çünkü sigara bayanlarda cinsellik hormonlarını bozuyor ve sağlığı olumsuz yönde etkiliyor nasıl kadında sağlığı bozuyorsa aynı şekilde erkekler de sigara kullanmaması gerekiyor. Travesti ve erkek ilişki girmeden önce mutlaka gerekli olan kişisel temizliklerini yapılması lazım ve erkek ve kadınların idrar etmesi lazım idrar yapmasının nedeni ise penis bölgesinde oluşan pislikleri dışarı atılmasını sağlar.

Antalya travestileri Bir travesti ve bir erkek ilişkiye giriyorsa ilişkiden sonra mutlaka travesti kalça bölgesini iyice yıkaması gerekir bu hem çocuk olma olasılığını düşürür hem de sağlıklı bir ilişki yapmış olur. Antalya travesti Denize ve havuza girerken tampon uygulanabilir buda vajina sağlığı için önemli olabilir. Bakire olan kadınlar bu tamponu kullanmaması lazım kızlık zarını bozabilir. İç çamaşırınızın pamuklu olanını seçmeniz sizin için en sağlıklı tercihtir. Antalya travestileri Doktorun yamadığı hormon ilaçlarını kullanmamalısınız eğer hormon sorununuz hastaneye gidip doktor kontrol altında ilaç kullanmalısınız. Antalya travesti Bir kadın kürtaj yapmamalı kürtaj sadece korunma değil ciddi sağlık problemleri de açabilir. Vajina bölgesine ağda yapılmaması gerekir. Ayrıca uzun yıllar yapılan ağdalar nedeniyle kıl dönmeleri ve dış dudaklarda şekil bozuklukları oluşturabilir buda önemli bir sağlık problemlerindendir.

Antalya travestileri Cinsel Sağlık Diyeti Nasıl Yapılır?Travestilerde kilo fazlalığı İstanbul travestileri‘n de cinsel hormonsal dengeyi bozuyor. Buda erkeklerde cinsel tatmini ciddi şekilde zarar verir. Antalya travestileri Bunun için dengeli beslenmek ve kilonuzu dengelemeniz lazım ve buda diğer oluşacak kan şekeri, kolesterol ve tansiyon gibi hastalıklarında önüne geçilir. Antalya travesti Eğer travesti kilolu ise günlük düzenli olarak egzersiz yapması gerekir. Bunun için gerekli olan sadece diyet programı uygulayıp düzenli beslenmeniz gerekir.