ALARA

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Travestiler Antalya gibi büyük bir metropol şehirde rahat mı? Sorunun cevabı hiç sandığınız kadar kolay değil aslında. Lara gibi büyük, büyüleyici bir şehirde elbette yaşamanın bazı zorlukları mevcut.

Antalya travestileri Elbette her travestinin kendine göre sıkıntısı ve sorunları vardır ama Antalya ve insanlarının sıkıntısı oldukça can sıkıcı ve bir o kadarda zor. Antalya travesti Büyük şehirlerin özellikle Konyaaltı ve Lara gibi şehirler nüsüfus bakımından kalabalık oldukları gibi her millet, devlet ve ırk olarak bünyesinde çeşitli insanları barındırmaktadır.

Travestilerin işleri hayatları ve yaşantıları gereği oldukça zordur günlerinin büyük bir kısmını mecburi oldukları işlerine ayırmaları lazım ve bir günde sayısızca kim olduğu belli olmayan insanlar ile muhatap olmak tabiki. Antalya travesti Öyleki insanların iç yüzleri alınlarında yazmadığı gibi kimin ne olduğunuda bilemiyor hali ile travestiler.

Travesti olmak ve geçimini mecburi şekilde sex işçiliği yaparak yaşam mücadelesi vermek bazı insanlar için her ne kadar kolay olduğu görünsede aslında o kadarda kolay bir iş değildir. Antalya travesti Dışarıdan sizler için basit ve para miktarı kolay diye tabir edilsede bunları bide mecburi olarak sex işçiliği yapan travesti kadınlara sormak lazım. Onlarında muhakkak kendilerini izah edecek ve işlerinin ne kadar zor olduğunu anlatacak dertleri vardır.

Antalya travestileri Şu açıdan düşünmek lazım evinizde misafir ettiğiniz kişiler ne kadar güvenilir biri olduğunu bilemiyorsunuz. Antalya travesti Malınıza veya canınızı tehlikeye atıyorsunuz mal, mülk bir yana ama ya canınız tehlikede ise? Antalya anlatmaya gerek yok aslında kimlerin ve hangi kişilikte insanların yaşadığı malum ortada ve bunu bile bile verilen bir yaşam mücadelesi hiçte kolay değil aslında.

Antalya travestileri Yaşam mücadelesi vermek travestiler için Antalya da başlı başına bir sıkıntı her anları tedirgin ve kişilerden korkarak yaşam onlar için büyük bir sıkıntı. Antalya travesti Ama şartlar ve düzen bunları gerektirdiği için mecburen çalışmak ve yaşamlarını sürdürmek zorundalar ve yaşamları gereği bu şekilde yaşamlarını sürdürmek için çabalıyorlar.

Travestilerin semt yaşantılarıda aslında pek kolay sayılmaz hemen hemen bütün semtlerde insanları tanımak ve zarar verecek kişileri ayırmak biraz zor. Özellikle Kemer,Lara , Konyaaltı ve Belek tarafları daha ffazla sıkıntılı sebebi ise bu semtlere ilği oldukça fazla özellikler travesti kadınların yaşam yerlere bu semtlerden ibaret.

Lara ve Konyaaltı nda yaşam o kadarda kolay değil aslında Avrupa yakasında Kemer , Serik,Belek ve Lara tarafları biraz daha sakin ama illaki bu semtlerdede risk vardır. Antalya bölgesini ele alırsak Konyaaltı,Kemer,Alanya ve Manavgat bölgeleri daha sakin ama bu semtlerdede mütavazi aileler bulunmaktadır.

Travestiler her ne kadar daha sakin semtlere yerleşmek isteselerde ne yazıkki herşey istedikleri gibi gitmiyor çünkü insanları bu zamanda iyi ve kötü diye ayırt etmek oldukça zor ve herşeyi göze alarak travesti kadınlar yaşam mücadelesi vermek zorundalar.